TASK 
Створити портал для телемедецини, на якому мешканці Нігерії, та інших країн Африки зможуть отримати медичну допомогу не долаючи для цього сотні миль в пошуках provider or pharmacy.

SOLUTION 
One2One працює на всіх рівнях медичних послуг. Він дозволяє створювати тристоронню комунікацію між patient, provider and pharmacy для комплексного вирішення проблем.
Дизайн будується за принципами Material Design. Для зручності користувачів він поєднує в собі рішення які мають схожий вигляд на Android & iOS.
Враховуючі соціальні обставини в якості еталоних пристроїв взято застарілі моделі телефонів та планшетів. Це дозволяє мати правильне відтворення інтерфейсу незалежно від моделі пристрою. Окрім того працює повноцінна веб-версія яка адаптується як під великі десктопи, так і під баузери на мобільному телефоні.
RESULTS 
Тепер мешканцям Нігерії, та інших країн Африки не потрібно шукати народних цілителів для отримання медичної допомоги. Вони в будь-який момент можуть знайти кваліфікованого лікаря і отримати консультацію, навіть якщо лікар знаходиться за сотні миль від хворого.
Так само з пошуками медичних препаратів. One2One дозволяє дізнатися в якій з найближчих аптек маються потрібні медикаменти, або замовити їх на свою default pharmacy.

MY INVOLVEMENT 
Design, UX & UI
Back to Top