TASK
Розробити фірмовий стиль, та сайт для мотошколи. Лого оставити без змін, бо він багато років використовується в якості шевронів та пізнаєтсья мотоспільнотою. Сайт має включати в себе простий інтернет-магазин з продажу мотоциклів та інформацію про партнерські СТО.

SOLUTION
Створити фірмовий стиль та сайт, які відсилатимуть нас на початок XX сторіччя, коли мотоцикли були іграшкою для багатих та самореалізованих людей. Максимально уникнути духу панків та підлітків, які обираючи між шоломом та черезпахою купують китайський прямоток.
RESULT
Новий фірмовий стиль та сайт мають дорослий вигляд. Все наче говорить, що ця мотошкола для людей, які вже реалізувалися в житті і хочуть підкреслити це мотоциклом, а не самореалізуватися за рахунок мотоциклу та перегонів у міжрядді.
По всьому сайту розкидано купу пасхальних яєць, які розкривають історії відомих мотоциклістів, що розбились під час перегонів, чи просто по дорозі додому. Ці історії не просто шанують пам'ять загиблих. Вони наглядно демонструють політику мотошколи, яка пропагандує свідоме та безпечне вождіння для себе й оточуючих..

MY INVOLVEMENT
Concept, branding, UX & UI
"Our approach to the forum promotion has always been based on the fact that a creative idea should convey the main subject of the event and the message should stand out of the general visual noise. It’s really good if it can be done as a self-irony. We consider "Mimicry" as a bright idea meeting all these criteria and reminding our audience that Marketing Directors' Forum is an event that should not be missed." 
Irina Bondarenko, producer of the Ukrainian Marketing Forum 
Back to Top