TASK
Розробити додаток, який дозволить використовувати смартфон чи планшет в якості повноцінного портативного касового апарату для різних служб доставки, кур'єрів, таксі і т. д.

SOLUTION
Додаток має максимально великі елементи інтерфейсу, щоб ним було зручно користуватися лівші та правші в не зручних умовах. Яскравий приклад, це зледенілий кур'єр, що на мопеді доставляє їжу, коли йде дощь, або навіть падає сніг.
На головний екран виноситься лише декілька ключових функцій під кожного замовника. Справа в тому, що 90% можливостей касових апаратів взагалі не потрібні більшості компаній. Вони лише плутають користувачів і через випадкові помилки роблять зайве навантаження на служби підтримки.
RESULT
Створений додаток закриває потреби всіх галузей, в яких він буде використовуватися. Також, модульний дизайн легко адаптується під інші сфери та компанії.
В дизайні використовується лише два корпоративних кольори. Таким чином додаток дуже швидко брендується під будь-яких замовників. 
Для роботи з таким касовим апаратом користувачам не треба проходити спеціальні навчання. Тому компанії заощаджують гроші на курсах, а нові працівники можуть виходити на роботу значно швидше.
MY INVOLVEMENT
Research, design, UX & UI
Back to Top