TASK
Створити логотип для звукової лабораторії, яка займається виготовленням кастомних навушників. Кожна пара навушників унікальна і виготовляється на основі персональних медичних зліпків вушного каналу. Завдяки цьому звук відтворюється в обхід auricle та вушного каналу. Звук передається безпосередньо на барабанну перепонку. Від чого складається враження, що музика грає буквально в вашій голові.

SOLUTION
Може це звучить банально, але завдяки своїм технічним особливостіям навушники відтворюють звук, який дійсно складно уявити. Вони дають зовсім інший та неочікуванний досвід від прослуховування музики та роботі зі звуком. Саме тому логотип будується на поєднанні образів неможливих геометричних фігур та ассоціаціативних образів з аудіо сферою.
RESULT
Цей логотип має багато асоціативних шарів. Хтось побачить нескінченні фігури та стрічку Мебіуса, хтось звуковий коридор та пюпітр, а засновник компанії знайде свої ініціали. Головне, що цей логотип дозволяє маленькій звуковій лабораторії виглядати дорого, наче це великий бренд, like Audio-Technica or Yamaha.

MY INVOLVEMENT
Concept & design
Back to Top